call call vr360
Bizi Arayın 02164458424 Bizi Arayın Mobil: 0 (541) 633 61 01

Restaurant & Bar

Şehrin kalbinde zarif misafirperverlik Menu

Restaurant & Bar

Restaurant & Cafe De Paris-Teras:

Kapasite: 100 Kişi / Teras :300 kişi

Toplantı Odaları :

12 ve 72 kişilik 3 ayrı salonumuz mevcuttur.

Toplantı Ekipmanları :

Perde, Telsiz Mikrofon, Dvd, Müzik Sistemi, Ses Sistemi Düzenleri, Barkovizyon, Laser pointer, Internet

Hotel Suadiye'de güne zengin bir açık büfe kahvaltıyla başlayıp, ardından biribirinden lezzetli tatlardan oluşan ' A la carte ' öğle yemeği ve zengin akşam menüsüyle İstanbul manzarasının tadını çıkartabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra ise zengin Cocktail çeşitleri ile Lobby Bar hizmetinizde olacaktır.

Hotel Suadiye, geleneksel konukseverliği, deneyimli personeli ve eksiksiz teknik donanımı ile yeni toplantı odaları ayrıca 200 kişilik toplantı salonunda iş toplantıları, konferanslar, özel kutlamalar ve büyük banquetler gibi her türlü organizasyona ev sahipliği yapmaktadır.

İstanbul'un  Anadolu (Asya) yakasında dünyanın önemli bir restoran markası ile lezzetini sunduğumuz için mutluyuz. Konuklarımıza en iyi şekilde Cafe De Paris lezzetini sunarken, Marmara ve Adalar manzaralı otelimizin terasında belki de dünyanın en güzel manzarasını seyrettiriyoruz. Suadiye Oteli terasında günbatımı manzarasına doyum olmuyor.

Cafe de Paris'de bir klasik olan cevizli salatanızı,
Cafe de Paris soslu Bonfile veya Tavuk yanında patates kızartmasından oluşan fix menü sonrası brule, parfe, profiterol, sufle yada dondurmanızı keyifle tadabilirsiniz. Geniş bir şarap kavına sahip
Cafe de Paris'de özel seçilmiş şaraplarımızın yanı sıra Öküzgözü, Kalecik Karası ve Boğazkere gibi bizim bağlarımıza ait birçok seçkin şarap'da bulunmaktadır.

Akşam yemek saatinden sonra bara dönüşen mekanımızda Dj eşliğinde çok keyifli saatler geçirebilirsiniz.
...
Sıcak, rahat, temiz, güleryüzlü, konforlu  ve huzurlu bir atmosferde Suadiye Sahil de  kalite ve lezzet  severlerin vazgeçilmez bir buluşma noktası olan  Cafe De Paris Suadiye - Teras,  ferah ve keyifli atmosferiyle, lezzeti unutulmaz yemekleriyle,  muhteşem  Prens Adaları manzarasıyla  ve en önemlisi güler yüzlü servisiyle kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir mekan.
Cafe De Paris Suadiye - Teras, benzersiz manzarası ,  leziz yemekleri ve içecek çeşitleri ile günün her saati keyifle oturabileceğiniz özel bir mekan.  Aileleri, dostları,  keyifli sohbetleri ve lezzet tutkunlarını bir araya getiren Cafe De Paris Suadiye - Teras ‘da fazlasını bulacaksınız.
Yalova sahillerinden Bakırköy’e kadar, Prens Adaları ve Marmara Denizi ayaklarınızın altında…
Hem Yaz hemde Kış aylarında hizmet veren Cafe de Paris’ in 180 derecelik olağanüstü güzellikteki manzarası, gelen konuklarımızı mekânın lezzeti ile birlikte daha çok etkileyecek.
Yalova sahillerinden Bakırköy’e kadar, Marmara Denizi’ni bir tepsi gibi gözler önüne seren manzaramız ile  bir de Prens Adaları’ nı avucunuzun içinde gibi hissetmenizi sağlıyor..

Cafe De Paris Teras – Hotel Suadiye - Teras  450 kişilik oturum kapasitesine sahip olup, bar ve restaurant hizmeti vermektedir. Türkiye'nin ve Dünya'nın köklü kurumsal firmalarının yanı sıra bireysel grupların da yemek etkinliklerine ev sahipliği yapan Cafe De Paris Suadiye Teras’da ; 41 çeşit tat ve 24 farklı baharat ile hazırlanan gizli lezzeti ile Cafe De Paris menülerini, bonfile, tavuk ve Filet de Perche alternatifleri ile unutamayacağınız bir lezzet olarak damak zevkinize hitap ediyor.
Seçkin şarap menüsü ve başlangıç lezzetleri ile değerli misafirlerimizi 180° adalar ve boğaz manzarasının keyfini çıkartmaya davet ediyoruz.

Istanbul - Suadiye sahil ve Bağdat Caddesi 'nin kesişiminde yer alan Istanbul Otel Suadiye, Anadolu yakası nın merkezinde olmanın avantajlarını huzurlu bir ortamla buluşturuyor. Istanbul Hotel Suadiye ’ nin konukları ister iş, isterse tatil amacıyla konakladıkları otelimiz de gitmek istedikleri birçok noktaya uzun mesafeler katetmeden ulaşabiliyorlar.

Otel e girdikleri anda ise her şeyin arkalarında kaldığı bir dünyaya adım atıyorlar. Istanbul Hotel Suadiye konuklarına aynı anda hem uzaklaşmanın, hem de evdeki kadar rahat olmanın keyfini tattırıyor. İstanbul ’un Anadolu yakası nın ve Bağdat Caddesi nin gözde restaurant, kulüp ve mağazalarıyla içiçe olan otelden Tren, Deniz otobüsleri, Dolmuş, Alış veriş merkezleri, Sinemalar, seyahat acenteleri yürüme mesafesindedir. Ayrıca Kartal, Bostancı, Tuzla ve Gebze gibi lokasyonlar da yakındır.

Ayrıca Formula 1 Istanbul Park ve Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu na en yakın ve en kaliteli otel dir.

Vizyonumuz

Suadiye Otel ’in Vizyonunu oluşturan en önemli yapıtaşı, içinde bulunduğumuz turizm sektöründe, yüksek, kaliteli, sürekli ve mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu temel etrafında Misyonumuz, günümüzün getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli misafirlerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir. Tüm bunları gerçekleştirirken ana hedefimiz, İstanbul Anadolu yakası bölgesinin lider Otel 'i olmak ve bu birikimi kurumsal ve bireysel anlamda geliştirmek ve genişletmektir.

Anadolu Yakası: Istanbul’ un Asya kıtasında kalan Bizans ve Osmanlı dönemlerinde imparator ve Osmanlı Sultanlarının av sahaları ve mesire yerlerinin bulunduğu  bir yerdi. Günümüzde ise  Kadıköy den Tuzla ya kadar uzanan sahili ile göz kamaştırıyor.

Başkentler başkenti olarak bilinen, önce Roma, ardından Bizans ve en son Osmanlı İmpatatorluğuna başkentlik yapan İstanbul, geçmişin ihtişamını gururla korurken modern bir geleceğe doğru ilerlemekte..
Boğazın kıyısında şöyle bir arkanıza yaslandığınızda, grupta kızaran renklerin karşı sahildeki evlerin pencerelerine yansımasını seyrederek, yüzyıllar öncesinde, insanların bu olağanüstü yeri neden seçtiklerini birden anlar ve Istanbul'un "dünyanın merkezindeki" şehir olduğunu hissedersiniz.

Günümüzde de Asya Yakası sakin ve huzurlu yapısı ile Istanbul’ un en güzel yerlerindendir. Gözünüzün alabildiğine uzanan denizi, karşınızda görünen Prince Adaları, Bağdat Caddesi ve bir çok AVM si ile Suadiye Oteli lokasyon olarak en iyi konumdadır.

Otel Suadiye yi ( Istanbul ) en yakın benzerlerinden bile açık ara uzakta tutan bir fark olacak ki, o da olağanüstü kabul edilebilecek lezzetleri. Beş yıldızlı otel konseptinin standartların da, beş yıldızlı aşçılar eşliğinde hazırlanacak olan lezzetler de, en az manzarası ve profosyonel anlayışı  kadar unutulmaz olacak.


Su, elektrikt, doğalgaz tasarrufunu, enerji verimliliğinin arttırılmasını, çevreye zararlı maddelerin tüketiminin ve atık miktarının azaltılmasını, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımının teşvik edilmesini, eylem planımız  gereği  tesisin çevreye uyumunu, çevreyi güzelleştirici düzenleme ve etkinliklerini, ekolojik mimariyi, çevreye duyarlılık konusunda bilinçlendirmeyi, eğitim sağlanmasını, ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapılmasını görev edindik.

Hotel Suadiye Çevreye duyarlı bir konaklama tesisi olarak (yeşil yıldızlı), kaliteden ödün vermeden çevrenin korunmasına katkıda bulunurken, aynı zamanda tanıtım ve pazarlamada da ayrıcalık kazanıyoruz. Tasarruf yoluyla da Türkiye ekonomisine fayda sağlıyoruz ve bölgemizdeki diğer  tesislere de örnek oluyoruz."