call call vr360
Bizi Arayın 02164458424 Bizi Arayın Mobil: 0 (541) 633 61 01

Hotel Suadiye

istanbul Otel Suadiye ’de kendinizi evinizde hissedin.

Hotel Suadiye

istanbul Otel Suadiye ’de kendinizi evinizde hissedin.

Istanbul - Suadiye sahil ve Bağdat Caddesi 'nin kesişiminde yer alan Istanbul Otel Suadiye, Anadolu yakası nın merkezinde olmanın avantajlarını huzurlu bir ortamla buluşturuyor. Istanbul Hotel Suadiye ’ nin konukları ister iş, isterse tatil amacıyla konakladıkları otelimiz de gitmek istedikleri birçok noktaya uzun mesafeler katetmeden ulaşabiliyorlar.

Otel e girdikleri anda ise her şeyin arkalarında kaldığı bir dünyaya adım atıyorlar. Istanbul Hotel Suadiye konuklarına aynı anda hem uzaklaşmanın, hem de evdeki kadar rahat olmanın keyfini tattırıyor. İstanbul ’un Anadolu yakası nın ve Bağdat Caddesi nin gözde restaurant, kulüp ve mağazalarıyla içiçe olan otelden Tren, Deniz otobüsleri, Dolmuş, Alış veriş merkezleri, Sinemalar, seyahat acenteleri yürüme mesafesindedir. Ayrıca Kartal, Bostancı, Tuzla ve Gebze gibi lokasyonlar da yakındır.

Ayrıca Formula 1 Istanbul Park ve Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu na en yakın ve en kaliteli otel dir.

Vizyonumuz

Suadiye Otel ’in Vizyonunu oluşturan en önemli yapıtaşı, içinde bulunduğumuz turizm sektöründe, yüksek, kaliteli, sürekli ve mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu temel etrafında Misyonumuz, günümüzün getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli misafirlerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir. Tüm bunları gerçekleştirirken ana hedefimiz, İstanbul Anadolu yakası bölgesinin lider Otel 'i olmak ve bu birikimi kurumsal ve bireysel anlamda geliştirmek ve genişletmektir.

Anadolu Yakası: Istanbul’ un Asya kıtasında kalan Bizans ve Osmanlı dönemlerinde imparator ve Osmanlı Sultanlarının av sahaları ve mesire yerlerinin bulunduğu  bir yerdi. Günümüzde ise  Kadıköy den Tuzla ya kadar uzanan sahili ile göz kamaştırıyor.

Başkentler başkenti olarak bilinen, önce Roma, ardından Bizans ve en son Osmanlı İmpatatorluğuna başkentlik yapan İstanbul, geçmişin ihtişamını gururla korurken modern bir geleceğe doğru ilerlemekte..
Boğazın kıyısında şöyle bir arkanıza yaslandığınızda, grupta kızaran renklerin karşı sahildeki evlerin pencerelerine yansımasını seyrederek, yüzyıllar öncesinde, insanların bu olağanüstü yeri neden seçtiklerini birden anlar ve Istanbul'un "dünyanın merkezindeki" şehir olduğunu hissedersiniz.

Günümüzde de Asya Yakası sakin ve huzurlu yapısı ile Istanbul’ un en güzel yerlerindendir. Gözünüzün alabildiğine uzanan denizi, karşınızda görünen Prince Adaları, Bağdat Caddesi ve bir çok AVM si ile Suadiye Oteli lokasyon olarak en iyi konumdadır.

Otel Suadiye yi ( Istanbul ) en yakın benzerlerinden bile açık ara uzakta tutan bir fark olacak ki, o da olağanüstü kabul edilebilecek lezzetleri. Beş yıldızlı otel konseptinin standartların da, beş yıldızlı aşçılar eşliğinde hazırlanacak olan lezzetler de, en az manzarası ve profosyonel anlayışı  kadar unutulmaz olacak.


Su, elektrikt, doğalgaz tasarrufunu, enerji verimliliğinin arttırılmasını, çevreye zararlı maddelerin tüketiminin ve atık miktarının azaltılmasını, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımının teşvik edilmesini, eylem planımız  gereği  tesisin çevreye uyumunu, çevreyi güzelleştirici düzenleme ve etkinliklerini, ekolojik mimariyi, çevreye duyarlılık konusunda bilinçlendirmeyi, eğitim sağlanmasını, ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapılmasını görev edindik.

Hotel Suadiye Çevreye duyarlı bir konaklama tesisi olarak (yeşil yıldızlı), kaliteden ödün vermeden çevrenin korunmasına katkıda bulunurken, aynı zamanda tanıtım ve pazarlamada da ayrıcalık kazanıyoruz. Tasarruf yoluyla da Türkiye ekonomisine fayda sağlıyoruz ve bölgemizdeki diğer  tesislere de örnek oluyoruz."

Suadiye Plajı

Suadiye Plajı

Suadiye Beach ( 1934 )
Suadiye Plajı Atatürk

Suadiye Plajı Atatürk

Suadiye Beach Atatürk ( 1931 )
Bağdat Caddesi

Bağdat Caddesi

Bağdat Street ( 1930 )
Suadiye Plajı

Suadiye Plajı

Suadiye Beach ( 1926 )
Bağdat Caddesi

Bağdat Caddesi

Bağdat Street
Hotel Suadiye'den Sahil Görünümü

Hotel Suadiye'den Sahil Görünümü

Hotel Suadiye'den Sahil Görünümü
Hotel Suadiye'den Sahil Görünümü

Hotel Suadiye'den Sahil Görünümü

Hotel Suadiye'den Sahil Görünümü
Hotel Suadiye'den Sahil Görünümü

Hotel Suadiye'den Sahil Görünümü

Hotel Suadiye'den Sahil Görünümü