call vr360
Bizi Arayın 02164458424

Mars Athletic Club

Powerplate

Powerplate

Powerplate, tüm kasları deirnlemesine çalıştırarak vücuda esneklik kazandırır ve kas sisteminden cilde, kan dolaşımının düzenlenmesinden kemik erimesine, ağrı sorunlarından strese kadar pek çok sorunun çözümünde size yardımcı olur. Diğer egzersiz yöntemlerinden farklıdır, Osteopororsis etkisini azaltır, Selülit oluşumunu engeller, selüliti azaltır, Kemik yoğunluğunu arttırır, vücudun patlama gücünü arttırır, eklem sakatlıkları riskini minimuma indirir, hormonların daha yüksek düzeyde çalışmasını sağlar. Powerplate; yaş, kilo ve cinsiyet ayrımı olmaksızın herkes tarafından kullanılabilir, istediğiniz her an rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Kinesis

Kinesis

250’den fazla egzersizi rahatlıkla yapabileceğiniz; sizi dayanıklı, dengeli, güçlü ve esnek bir vücuda kavuşturan; günlük fiziksel aktiviteleri daha rahat yapmanızı sağlayan; Alfa, Beta, Gama ve Delta istasyonlarından oluşan Full Gravity Teknolojisi ile üretilen; tüm dünyanın gözde egzersiz aleti olan Kinesis; Duruş bozukluklarını düzeltir. Pratiktir; amatör-profesyonel herkes rahatlıkla kullanabilir. Tüm vücut kaslarını aynı anda çalıştırır. Hareket etmemizi sağlayan denge, kuvvet ve esneklik elementlerinin tümünü birden çalışabileceğiniz tek egzersiz aletidir. Zihin ve vücudun bir harmonisini oluşturur. İnsan vücudunun postürel analizleri incelenerek geliştirilmiş olan Kinesis, tüm eklemlerin doğal açılarını kullanarak hareket etmesini sağlar.

Felsefe ile Sporun buluştuğu nokta! Pilates…

Felsefe ile Sporun buluştuğu nokta! Pilates…

Joseph Pilates’in mucizevi buluşu Pilates, karın ve sırt bölgelerini eşit oranda geliştirir. Vücudun üst kısmında sağlam bir iskelet sistemi oluşturur. Pilates vücudu güçlendirir, kişiyi mutlu hissettirir. Sakatlanmaları zorlaştırır, metabolizmayı hızlandırır, daha düzgün ve estetik bir duruş kazandırır. Pilates nefes alıp verme düzenini geliştirir, adaleleri uzatır ve vücuda uzun, ince bir görünüm verir. Pilates, hamilelik sonrasında karın bölgesinin düzelmesini kolaylaştırır, stresi yok eder, tüm kasları koordineli olarak çalıştırır.

Lenf Direnaj Masajı

Lenf Direnaj Masajı

Elle manipüle edilerek lenf sıvısının serbest akımını sağlama tekniğidir. Ödemli vücutlarda toksin birikmesinde akneli ciltlerde ameliyat öncesi ve sonrası uygulanan lenf dolaşımı ve periferik dokuyu düzenleyen cildi sakinleştiren soft bir masaj yöntemidir. Bu masaj sonrasında vücudunuzda birikmiş olan toksinlerden arınmış ve günün stresinden kurtulmuş olacaksınız.

Relax (Klasik) Masaj

Relax (Klasik) Masaj

Genellikle vücudun zinde olmasına yardımcı olan, stresten ve yorgunluktan kurtulmak amacıyla uygulanan, dinlenme ve gevşeme yöntemine dayalı masaj türüdür. Anatomik olarak yapılan bu masajda, vücudunuzun şkele girdiğini, kan dolaşımınızın hızlandığını, kas ve eklemlerinizin rahatladığını, SPA masajımız ile birlikte hissedeceksiniz.

Medikal Masaj

Medikal Masaj

Sauna & Gym kullanımı günlük 15 € ‘dur

Bu masajda genellikle sırt ve boyun bölgesinde yoğunlaşılır. Amacı aşırı gerginleşen bölgelerde gevşeme ve rahatlama sağlamaktadır. Masajın rahatlatıcı özelliği ile tıbbi tedavi destekleyici yönünü aynı anda sunar. Terapistlerimiz ihtiyacınız doğrultusunda istenilen bölgeye yoğunlaşabilir. Lokal gerginlik şikayeti olanlara tedaviye yardımcı ve etkili bir çözümdür.

Sport Masaj

Sport Masaj

Özellikle sportif aktivitelerden önce veya sonra uygulanan spesifik bir masaj türüdür. Sakatlıkları engellemeyi ve sportif başarıyı arttırmayı hedefler. Sport Masajı ile kendinizi daha güçlü ve zinde hissedeceksiniz. Bu masaj sayesinde, daha esnek bir kas yapısı ile güvenli ve etkili spor yapmanın tadını çıkarın.

Anti-Cellulite Masaj

Anti-Cellulite Masaj

Vücutta selülite yol açan lokal ödem ve toksinlerin atılmasını, dolaşım sisteminin düzenlenmesini ve selülitin neden olduğu şekil bozukluklarının onarılmasını sağlayan masaj türüdür. Bu masaj yöntemi sizi selülitlerinizden kurtarabileceği gibi, önleyici bir uygulama olarak da uygulanır. Düzenli olarak bu masajı aldığınızda, tamamen selülit problemlerinden arınmış bir vücuda sahip olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Aroma Therapy

Aroma Therapy

Bitki özlerinden elde edilmiş doğal aroma esansları ve masaj yağlarının uygulanmasıyla rahatlatıcı, dinlendirici ve gevşetici özelliğe sahip masaj türüdür. Masaj sonrasında kendinizi, günün stresinden tamamen arınmış ve yenilenmiş hissedeceksiniz. Bedeninizi doğanın şifalı ellerine teslim etmenin huzurunu bizimle yaşayacaksınız.